Усадьба ЗНАМЕНСКОЕ-САДКИ

история усадьбы
князья трубецкие
 

Надходження по Черкаському району за 9 місяців

Опубликовано: 28.11.2016

Як повідомив начальник Черкаської об’єднана державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області (далі – Черкаська ОДПІ) Іван Приблуда, за січень-вересень 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 122, 5 млн.грн. платежів. Це на 41, 4 млн.грн. , або на 51, 1 відс, см. cherkasy-city.com. більше, ніж у минулому році.
Показники помісячного розпису затвердженого місцевими радами виконано на 112, 8 відс. Таким чином надходження понад розпис – 13, 9 млн. гривень.
Надійшло 58, 9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з показником минулого року на 17, 7 млн.грн. , або на 42, 9 відс. більше. Земляного податку та орендної плати за землю перераховано 24, 7 млн.грн. (+10, 4 млн.грн. до січня-вересня минулого року).
Окрім того місцеві бюджети отримали 7, 3 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). Надходження акцизу до місцевих бюджетів на 1, 1 млн.грн. перевищили показники, затверджені радами.
Також надійшло 2, 4 млн.грн. податку на нерухоме майно і 0, 2 млн.грн. транспортного податку. Спрощенці сплатили 16, 6 млн.грн. єдиного податку, у т.ч. 4, 3 млн.грн. сплатили сільгоспвиробники – платники єдиного податку 4 групи. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за 9 місяців 1, 2 млн. гривень.
«Тобто внесені до Податкового кодексу України зміни, нові підходи до наповнення місцевих бюджетів та покращене адміністрування податків принесли за 9 місяців нинішнього року бюджетам додатково майже 14 млн.грн. », — підсумував начальник Черкаської ОДПІ.

Редактор - Малышкова М.И. - webдизайн - Толмачев М.В. -Copyright©2000
rss